Relacje Inwestorskie

Budownictwo przemysłowe

Przejdź do
strony spółkiFirma Projprzem działa od ponad 60 lat jako generalny wykonawca oraz projektant inwestycji budowlanych na terenie całego kraju.

Specjalizujemy się w budowie hal produkcyjnych i magazynowych, które wyposażamy w najnowsze technologie produkcji oraz składowania. Budownictwo przemysłowe rozwijamy zgodnie z najnowszymi trendami w dziedzinach ochrony środowiska oraz wykorzystania energii. Realizujemy również obiekty biurowe, centra handlowe i markety, a także obiekty mieszkaniowe.

Naszymi klientami są międzynarodowe koncerny jak i firmy lokalne, dla których nasza wiedza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnej współpracy i sukcesu.
Dariusz Paprzycki
Prezes Zarządu
PROJPRZEM Budownictwo Sp. z o.o.
Dariusz Gugała
Wiceprezes Zarządu
PROJPRZEM Budownictwo Sp. z o.o.
Wykonujemy inwestycje budowlane w kompletnym zakresie, od etapu koncepcji projektowych, budżetowania, procedur administracyjnych aż po realizację obiektu ‘pod klucz’. W ramach tych procesów oferujemy naszym Klientom nadzór przez uprawnione osoby na każdym etapie przedsięwzięcia inwestycyjnego, formalne przeprowadzenie procesów odbiorowych oraz pełną obsługę gwarancyjną. Niezależnie od stopnia skomplikowania inwestycji, nasze działania mają na celu terminowe zakończenie każdego procesu budowlanego oraz bezusterkową eksploatację obiektów przez naszych Klientów.

Zrealizowaliśmy już ponad kilkadziesiąt obiektów przemysłowych na terenie Polski o łącznej powierzchni ponad 300 000 m2. Na bazie prefabrykowanych konstrukcji stalowych, konstrukcji żelbetowych lub systemów mieszanych tworzymy funkcjonalną przestrzeń dla działania nowoczesnych obiektów przemysłowych. Nasze doświadczenie technologiczne pozwala nam realizować najbardziej skomplikowane instalacje związane z procesami produkcyjnymi i montażowymi zachodzącymi wewnątrz. Obok profesjonalnej obsługi realizowanych inwestycji bardzo dużą wagę przywiązujemy do optymalnych rozwiązań pod względem ekonomicznym i wykonawczym umożliwiającym realizację inwestycji w zaplanowanym przez Klienta budżecie i terminie.

Dzięki swojemu kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w branży budowlanej możemy oferować Inwestorowi indywidualne podejście do każdej inwestycji oraz bardzo wysoki standard dbałości o jakość usług.

Dla działalności w zakresie budownictwa wyodrębniliśmy spółkę Projprzem Budownictwo Sp. z o.o., do której udało nam się pozyskać zespół jednej z wiodących firm wykonawczych notowanych na GPW. Już niedługo zostanie otwarty oddział spółki Projprzem Budownictwo w Poznaniu z którym wiążemy duże nadzieje. Spółka Projprzem Budownictwo w początkowym etapie działalności skoncentruje się na budownictwu przemysłowym i budynkach użyteczności publicznej. Są to obszary, gdzie spółka była historycznie aktywna oraz w których można lokować takie produkty spółki jak konstrukcje stalowe, bramy, oraz systemy przeładunkowe. Spółka z czasem zaangażuje się również w pozostałe segmenty budownictwa.
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. 85-033 Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 3
NIP: 5540309005, REGON: 090549380
tel. (+48 52) 561 23 30, fax (+48 52) 321 00 78
sekretariat@immobile.com.pl